4 medalje v Postojni

9 tekmovalk in tekmovalcev Karate kluba Lev se je v nedeljo, 14. 5. 2023 udeležilo mednarodnega turnirja Postojna open 2023. Tekmovalo je 63 različnih karate klubov iz 8 držav.

Domov so naši tekmovalci prinesli 4 medalje in obilico dobrih izkušenj, ki nam bodo koristile na treningih in v nadaljnjih tekmovanjih. David je suvereno premagal tako nasprotnika v polfinalu kot finalu in osvojil zlato medaljo. Adrijana je začela odlično in premagala svoji prvi nasprotnici, nato pa ji je v polfinalu pot prekrižala boljša tekmovalka. V borbi za repejsaž je suvereno osvojila 3. mesto.

Medalji sta si z dobrimi borbami priborila tudi Nikola v kategoriji dečki -48 kg in Izak v kategoriji ml. kadeti – 40 kg.

Preostali tekmovalci so prikazali dober ekipni duh, borbenost in tekmovalnost. Za dobre nastope in odličen rezultat čestitamo vsem nastopajočim!

M.S.

foto: Matic Smrekar, Slobodan Vučetić