Zlato v Trbovljah

Na že 47. tradicionalnem turnirju Trbovlje Open se je pomerilo 556 tekmovalcev iz 88 klubov in 12 držav.

Barve našega kluba so zastopali trije tekmovlci. David Kerim Oblak je izpadel v prvem kolu v katah kakor tudi v borbah. Irena Omejec je v katah v kategoriji veteranke osvojila odlično 2. mesto. Najbolje se je tokrat odrezal Janez Merc, ki je v katah osvojil 3. mesto, v kategoriji +30kg pa je bil najboljši in zasluženo domov odnesel kristalni pokal. Nekaj Janezovih najlepših potez si lahko ogledate v spodnjem videoprispevku.

Poudariti je potrebno, da je bila konkurenca izredno močna, saj je moral Janez na poti do zmage premagati reprezentante iz Srbije, Hrvaške, Bosne in Ukrajine. Takšen izjemen rezultat je za Janeza po osvojenem naslovu državnega prvaka najlepši možen zaključek jesenskega dela sezone in odlična popotnica za začetek leta 2020.

foto in video: Jan Merc