3 kolajne v Slavonskem Brodu

V Slavonskem Brodu je potekal šestindvajseti memorialni karate kup, ki se ga je udeležilo 663 tekmovalcev iz 67 klubov in 5 držav.

Janez Merc je osvojil 3. mesto  v kategoriji kate U10 in 3. mesto v kategoriji borbe U10 -34kg. Tako je potrdil, da sodi v sam vrh tudi na tekmah mednarodnega nivoja. Tudi Matic Smrekar je nastopil odlično in je v kategoriji borbe člani open (ne glede na težo) osvojil zavidljivo 2. mesto. Od Matica je bil z 2:1 v finalu boljši le predstavnik slovaške izbrane vrste.

Izredno močno konkurenco je popestril tudi ekipni dvoboj reprezentanc Bosne in Hercegovine ter Hrvaške, v katerem je bilo moč spremljati boje aktualnih nosilcev medalj z evropskih in svetovnih prvenstev.