Odličen začetek sezone

Minulo soboto je v Mariboru potekal mednarodni turnir Maribor open. Naši tekmovalci so v konkurenci 58 klubov iz 9 držav osvojili tri srebrna in tri bronasta odličja ter eno 5. mesto.

David Kerim Oblak se je v kategoriji M8 -30kg z odličnimi borbami uvrstil v finale in na koncu osvojil 2. mesto. Tudi v katah je nastopil zelo dobro, a mu je medalja tokrat za las ušla in je zasedel končno 5. mesto. Janez Merc se je tokrat najbolje odrezal v katah, saj je v kategoriji M8 s tremi zmagami in porazom v finalu osvojil odlično 2. mesto. Prav tako v katah je v kategoriji z eno leto starejšimi nasprotniki zasedel 3. mesto. V borbah je bil tokrat malce nezbran in se je zaradi nespametnih kazni v zadnjih sekundah borb tokrat moral zadovoljiti z dvema tretjima mestoma, in sicer v kategoriji M8-9 +30kg in v kategoriji M10-11 -35kg. Zadnji je na tatamije stopil Rok Brlek, ki je v kategoriji članov -60kg osvojil odlično 2. mesto.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

foto: Jan Merc, KK Kovinar Maribor