3 zlate kolajne na drugi pokalni tekmi

Minulo soboto je v Šenčurju potekala druga pokalna tekma, na kateri se je v konkurenci 46 klubov pomerilo preko 30o tekmovalcev.

Adrijana Purić je nastopila odlično. V kategoriji kata malčice je za las zgrešila najvišjo stopničko in na koncu osvojila 3. mesto. V kategoriji kumite malčice -30kg pa ni ničesar prepustila naključju in v finalni borbi s 6:0 premagala nasprotnico ter zasluženo osvojila 1. mesto. Tudi Mak Huskić je tudi nastopil zelo dobro. V finalnem boju je v kategoriji kumite malčki -35kg še nekaj sekund pred koncem vodil z 1:0, vendar je zaradi napake in četrte kazni na koncu osvojil še vedno odlično 2. mesto. David Kerim Oblak je osvojil 1. mesto v kategoriji kumite malčki +35kg. Nil Banović je v večini bojev dominiral, vendar pa je v polfinalu popustil v zbranosti  in na koncu po prepričljivi zmagi v repasažu osvojil 3. mesto. Amar Salkanović po solidnem nastopu v katah zaradi zdravstvenih težav žal ni mogel nastopiti v kategoriji kumite. Maja Merc si je s prepričljivimi nastopi s 6:1 in 5:0 priborila nastop v finalu, v katerem je prav tako nastopila odlično in na koncu v kategoriji kumite deklice +40kg osvojila 2. mesto. Jaka Pogačar je v kategoriji kate kadeti v zadnjem nastopu z 2:1 za las zgrešil stopničke in na koncu osvojil 5.mesto. V kategoriji kumite kadeti -52kg je prepričljivo premagal vse nasprotnike in osvojil 1. mesto.

7 tekmovalcev: 3x🥇2x🥈2x🥉

Vsem tekmovalcem in trenerjem iskreno čestitamo in želimo še obilo uspehov na nadaljnji poti!