4 kolajne na članskem DP

V soboto je v Polzeli potekalo državno prvenstvo, ki se ga je udeležilo pet predstavnikov našega kluba.

Irena Omejec je v kategoriji kate veteranke navkljub poškodbi kolena nastopila zelo suvereno in zbrano ter je osvojila naslov viceprvakinje. Rok Brlek je osvojil naslov državnega prvaka v kategoriji -60kg.  Klemen Kisovec je po daljšem premoru nastopil v kategoriji -67kg tako, da je njegov povratek na borišča žal ostal brez osvojene kolajne. Kljub temu je osvojil odlično 5. mesto. Matic Smrekar je v kategoriji -75kg nastopil odlično. Zaradi rahle nezbranosti v polfinalni borbi je bil od njega boljši le kasnejši državni prvak, Matic pa je nato suvereno premagal naslednjega nasprotnika z rezultatom 6:0 in tako osvojil 3. mesto. Peter Sever je prav tako nastopil odlično in osvojil 3. mesto v kategoriji +84kg.

5 tekmovalcev: 1x🥇1x🥈2x🥉1x 5.mesto

Ekipi iskreno čestitamo in želimo še obilo uspehov na nadaljnji poti!

M.J.

foto: Matic Smrekar