Levi s 5 kolajnami na tekmovanju A1

Udeležili smo se prvega kola A1 šolske lige, ki je potekalo v Pivki. V konkurenci skoraj 200 tekmovalcev smo osvojili pet odličij, in sicer eno zlato ter štiri brone.

Tekmovalci so se pomerili v prikazu tehnik (kihon), v katah in v borbah. Tekme smo se udeležili s štirimi tekmovalci: Janez Merc, Nil Banović, Mak Huskić in Leon Martinović. Vsi so nastopili odlično in s tem pokazali, da se je pridno delo v klubu izplačalo. Mak je osvojil peto mesto v katah. Leon je bil peti v katah in tretji v prikazu tehnik. Najbolje sta se tokrat odrezala Janez in Nil, ki sta s klubskim polfinalom v borbah dvignila navdušenje med našimi navijači. Nil je na koncu osvojil zlato kolajno, Janez pa je bil odličen v prav vseh disciplinah, saj je osvojil tri bronasta odličja.